Hakkımızda

ColorWay , yazıcılar, elektronik temizleyiciler, fotoğraf kağıdı, küçük ofis ve bilgisayar aksesuarları için tüketici sarf malzemelerinin satışına odaklanmış kayıtlı uluslararası bir markadır .

Marka 2007 yılında Ukrayna'da kuruldu . Şirketin genel merkezi Kiev'de. Bu ülkede, marka hızla kendini kurmuş ve kamu bilinciyle genişlemiştir.

2012 yılında Bratislava merkezli bir Avrupa şubesi kuruldu . Amaç, markayı ilerletmek ve AB ülkelerinde yeni memnun müşteriler kazanmaktır. Slovakya’da, her gün AB’ye gönderildiği ve gönderildiği merkezi bir depo kuruldu .

700m2'lik depo alanı hızlı sipariş verir ve büyük palet siparişlerini bile karşılayacak çok sayıda malzeme sağlar.

ColorWay'deki rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünler garanti ediyoruz Fiyatlandırma sayesinde müşterilerimize ilginç bir kârlılık sunabiliyoruz. Pazarlama ve teknik destek elbette öneml bir konudur.

Tüm ürünlerimiz, geçerli ISO standartlarına göre onaylanmış ve AB'de satış için onaylanmıştır . Satılan ürünlerin kalitesinin güçlü kontrolü, yeni teknolojilere yatırım, pazarda lider konumda kalmamıza ve tasarruf, değer ve müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunmamıza yardımcı olur.

10.11.2018 tarihi itibari ile Türkiye Distribütörlük anlaşması DNZ ULUSLARARASI TİCARET firması ile imzalanmış olup,Alt bayilik ve temsilcillikler verme yetkisi DNZ ULUSLARARASI TİCARET yapacagı sözleşmeye istinaden kendi sorumlulugundadır.


  •